Lähte Noortekeskus

Lähte noortekeskusesse on oodatud kõik piirkonna suuremad ja väiksemad, sest tegevusi jagub seal igaühele. Üheskoos korraldame üritusi, teemaõhtuid, võistluseid ja väljasõite. Lähte noortekeskuse noored on justkui üks pere - kokkuhoidvad ja kaaslasi toetavad. Puudu ei jää naerukrampidest ega õpetlikest töötubadest või mõnusatest koosviibimistest.

Mida arvavad noored noortekeskusest?

Agnes: Lähte noortekas on väga hubane. Teeme palju toredaid asju ja iga päev on lõbus. Alati kui on ka mingi mure võime pöörduda sellega Carmeni poole. Lähte noortekasse lähen alati hea meelega, kuna seal on lõbus!

Tristan: Lähte noortekas on tore. Carmen on väga tore ja lahke. Noortekas on palju sõpru. Iga päev on tore ja huvitavad tegevused!

Natali: Lähte noortekas on lahe koht, kus koos olla. Carmen on parim noorteka töötaja. Noortekas saab palju uusi sõpru. Noortekas on see koht, kus on hea olla!

Patrick: Noortekas on üks parimaid kohti, kus sõpradega aega veeta. Noortekas on palju huvitavaid tegevusi ja häid sõpru. Kõige ägedamad on noortekas toimunud üritused. Carmen, kes on noorsootöötaja, on väga lahke, sõbralik ja abivalmis.