Maarja-Magdaleena Noortekeskus

Noortekeskus asub Maarja-Magdaleena külas, kortermajas nr.3. Meil on küll pisike noortekeskus aga samas on see ruum noortele avar ja hubane. Oleme suutnud sinna ära mahutada palju erinevaid võimalusi mängimiseks ja vaba aja veetmiseks. Olemas on populaarne biljard, X-Boks ja PS4; erinevad lauamängud; meisterdamisvahendid; kööginurk, kus saab palju maitsvat valmistada ja loomulikult mõnusalt pehme diivan, kus lesida ja muusikat kuulata. Väljas mängimiseks on erinevad õuemängud ja sõiduvahendid , nagu näiteks: tõukerattad, rulad ja rulluisud.
Noortekeskusesse on oodatud kõik 7-26 aastased noored.
Noortekeskuses lähtume põhimõttest “noortelt noortele”. Arvestame noorte soovide ja huvidega, kaasame neid erinevate ürituste korraldamisel ja laseme neil endil üritusi korraldada. Diskoõhtud on noorte seas populaarseimad, mida noored ise läbi viivad. Diskodest võtavad ka osa palju teisi Tartu valla piirkonna noori.
Aastaringselt toimub veel palju erinevaid üritusi ja väljasõite. 
Väga suurt rõhku paneme liikumisele ja looduses matkamisele. 

Noortekeskuse alt toimuvad mitmed huviringid koolimajas, mis sel aastal võivad veidi teisiti olla kui eelnevatel aastatel, Hoia kindlasti silma peal meie FB'i lehel ja teistel sotsiaalmeedia kanalitel.
Väga populaarne on iganädalane kokkamine noortekeskuses, kus noored valmistavad maitsvaid, koduseid ja noortepäraseid toite. Noored valivad ise, mis rooga valmistavad ja teevad ise kõik algusest lõpuni. Augustis võtavad noored osa kohvikutepäevast ja valmistavad teistelegi häid toite.
Toimuvad erinevad käelise tegevuse töötoad vastavalt aastaajale, tähtpäevale või noorte soovidele.
Tegevusi jagub väga palju erinevaid ja erinevatele vanusegruppidele.


Selleks, et noortekeskuse tegevusega rohkem kursis olla, hoia noortekeskuse Facebooki ja Instagrami lehel silm peal!      
Facebook: https://www.facebook.com/Maarja-Magdaleena-Noortekeskus-669111609966161 või Instagram: @mm_noortekeskus