Maarja-Magdaleena Noortekeskus

Noortekeskus asub Maarja-Magdaleena külas, kiriku tee 11,  asume üle tee rahvamajast, oleme aiaga piiratud hoovis ja meie sissepääs on maja esimene uks.

Meil on küll pisike noortekeskus aga samas on see ruum noortele avar ja hubane. Oleme suutnud sinna ära mahutada palju erinevaid võimalusi mängimiseks ja vaba aja veetmiseks. Olemas on populaarne piljard, X-Boks ja PS4; erinevad lauamängud; meisterdamisvahendid; kööginurk, kus saab palju maitsvat valmistada ja loomulikult mõnusalt pehme diivan, kus lesida ja muusikat kuulata. Väljas mängimiseks on erinevad õuemängud ja sõiduvahendid , nagu näiteks: tõukerattad, rulad ja rulluisud.
Noortekeskusesse on oodatud kõik 7-26 aastased noored.
Noortekeskuses lähtume põhimõttest “noortelt noortele” ehk siis toimub palju üritusi ja ettevõtmisi mille ideede ja tihti peale ka eestvedajateks on noored ise. 
Paneme liikumisele ja looduses matkamisele, mis on ühtlasi ka üks lemmikuimaid tegevusi, nii suvel kui ka vihmasel kevadel ja sügisel.

Noortekeskuse alt toimuvad mitmed huviringid koolimajas, mis sel aastal võivad veidi teisiti olla kui eelnevatel aastatel, Hoia kindlasti silma peal meie FB'i lehel ja teistel sotsiaalmeedia kanalitel.

Tegevusi jagub väga palju erinevaid ja erinevatele vanusegruppidele.


Selleks, et noortekeskuse tegevusega rohkem kursis olla, hoia noortekeskuse Facebooki ja Instagrami lehel silm peal!      
Facebook: https://www.facebook.com/Maarja-Magdaleena-Noortekeskus-669111609966161 või Instagram: @mm_noortekeskus